23 Aralık 2017 Cumartesi

İki Pitbull Cinsi Köpek Sahibini Öldürdü ve Yedi

İki Pitbull Cinsi Köpek Sahibini Öldürdü ve Yedi

    Bu korkunç olay ABD'nin Virginia'ya yakınlarındaki bir kasabada yaşandı. Bethany Lynn Stephens sahip olduğu iki Pitbull cinsi köpeklerini gezmeye çıkartmıştı. Bir süre sonra ise cansız bedeni ormanlık alanda parçalanmış şekilde bulundu...

Pitbull Cinsi Köpekler Sahibini Yedi

    İlk olarak olayı köpeklerin yaptığına inanılmadı ve Bethany Lynn Stephens' in intihar ettiği ya da bir kişi tarafından öldürüldüğü fikirleri düşünüldü. Fakat yapılan incelemeler sonucu korkunç gerçek ortaya çıktı; Bethany Lynn Stephens köpekleri tarafından öldürülüp, parçalanmıştı.

Köpekler Öncelikle Yüzüne ve Boynuna Saldırmışlar

    Bethany Lynn Stephens polisler tarafından ilk bulunduğunda tanılamayacak bir halde olduğu için ilk başta hayvan leşi sanıldı. Daha sonra yapılan incelemeler ile yüzünden ve boynundan travmatik yaralar alarak yere düştüğü ve bilincini kaybettiği, akabininde ise köpekleri tarafından yendiği ortaya çıktı.

Pitbull Cinsi Köpekler Uyutuldu

    Olayı Bethany Lynn Stephens'in ailesi öğrendikten sonra, aileden izin alınarak Pitbull cinsi köpekler uyutuldu. Tonka ve Pacman isimlerindeki iki Pitbull köpek ise kızını aramaya çıkan Bethany Lynn Stephens'in babası tarafından bulunmuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder